ČO BY ŤA MOHLO ZAUJÍMAŤ (FAQ)

 

Prečo na niektorých produktoch nie je logo skákajúceho zajka (Leaping Bunny)?

Za používanie loga na obaloch sa platí samostatný poplatok, a preto sa pre tento krok niektoré firmy nerozhodli. Podstatné však je, aby bola firma uvedená aspoň v jednom z týchto zoznamov: https://www.crueltyfreeinternational.org/LeapingBunny alebo http://www.leapingbunny.org/guide/brands. Vtedy je to v suchu.

Ako zaručujete vegánske zloženie?

Niektoré produkty majú priamo označenie Vegan alebo Vegan OK. Pri tých ostatných sme zloženie starostlivo skontrolovali a na sporné zložky sme sa opýtali priamo výrobcov (napríklad na pôvod glycerínu).

Čo znamená spôsob doručenia Doručenie na poštu?

Znamená to, že ti do schránky buď príde legendárny „žltý papierik“, alebo dostaneš do mejlu či SMS správy oznámenie o tom, že zásielka ťa čaká na pošte. Pri okienku ti potom stačí len nadiktovať jej číslo (ktoré v mejle/SMS správe dostaneš tiež). Tento spôsob ti odporúčame, ak ti viac vyhovuje si ísť po balík, keď sa rozhodneš, a nečakať na kuriéra. Ďalšie informácie o možnostiach dopravy nájdeš tu.

Ako rýchlo mi príde balík?

Chceme, aby ti nová kozmetika mohla robiť radosť čo najskôr. Preto pri objednávke do 20.00 balíčky odosielame hneď na ďalší deň, čo znamená, že dva (max. tri) pracovné dni po tom, čo odošleš objednávku, by mal byť tovar u teba (pri platbe prevodom na účet ich odosielame nasledujúci deň po prijatí platby).

Ak ti hlavou víria ďalšie otázky, pokojne nám napíš na zbojnikpaprcka@gmail.com. Ďakujeme. 🙂