Do sprchy

Čo sme si pre teba pripravili do sprchy?

  • Mydlá. Tekuté kastílske mydlá Ecosoapia vyrábané podľa tradičnej receptúry, ale aj tuhé mydlá Faith in Nature alebo Friendly Soap v papierovom obale.
  • Nechýbajú ani sprchovacie gély JĀSÖN, i + m Naturkosmetik a Faith in Nature vo všakovakých vôňach: citrusy, kvetiny, melón, ale aj klasický kokos či čokoláda. Nezabudli sme ani na majiteľky citlivej pokožky, ani na intímnu hygienu.
  • Možno ťa poteší, že všetky sprchovacie gély Faith in Nature môžeš použiť aj ako penu do kúpeľa a poriadne sa tak po celom dni zrelaxovať vo vani plnej bubliniek.
  • Na holenie u nás nájdeš tento prípravok proti páleniu značky JĀSÖN, a ak chceš skúsiť niečo netradičnejšie, tak aj toto tuhé mydlo Friendly Soap. No a ak ti neprekážajú maskulínne vône, dávame do pozornosti aj tento gél na holenie.
  • Všetko to môžeš napeniť a naniesť na seba touto veľkou prírodnou špongiou.

Svoju každodennú očistu si navyše budeš môcť vychutnať naplno s vedomím, že všetka tvoja kozmetika je cruelty-free. Každý jeden produkt u nás má totiž certifikát Leaping Bunny, ktorý je najspoľahlivejším dôkazom o netestovaní na zvieratách, a vegánske zloženie bez obsahu akýchkoľvek živočíšnych zložiek.

Zobrazujú sa výsledky 1–12 z 31

Zobrazujú sa výsledky 1–12 z 31