Telové mlieka a spol.

Po voňavej a osviežujúcej sprche si pokožka niekedy pýta ďalšiu starostlivosť. A tú jej najlepšie zabezpečia telové mlieka a maslá vyrobené z kvalitných prírodných surovín. V našej ponuke vegánskej telovej kozmetiky nájdeš toto:

  • Telové mlieka značiek Faith in Nature a Urtekram v rôznych vôňach na všetky typy pokožky, ale napríklad aj neparfumované, vytvorené špeciálne na citlivú pokožku (toto a toto). Majú ľahkú konzistenciu, ktorá sa dobre vstrebáva, no zároveň sú plné výživných olejov, masiel a rastlinných extraktov.
  • Krémy JĀSÖN, ktoré sú vhodné tak na telo, ako aj na tvár: s kakaovým maslom na veľmi suchú pokožku (tento aj vo forme praktického spreja), s upokojujúcou aloe vera a s revitalizačným vitamínom E.
  • Gély JĀSÖN, ktoré sú skvelým pomocníkom napríklad pri suchej a podráždenej pokožke (vďaka 98 % obsahu aloe vera) alebo aj po holení či uštipnutí hmyzom (s čajovníkovým olejom a hamamelom).
  • Krém na nohy Urtekram s hydratačnou aloou a sviežou vôňou mäty.

Každý jeden produkt má, samozrejme, certifikát Leaping Bunny, ktorý je najspoľahlivejšou zárukou netestovania na zvieratách.

Zobrazujú sa výsledky 1–12 z 18

Zobrazujú sa výsledky 1–12 z 18