Ruky

Vegánsku cruelty free starostlivosť o ruky sme sa rozhodli vyskladať tak, aby si v nej každá z vás našla to svoje.

Preferuješ na umývanie rúk tuhé mydlá? Potom ti určite padnú vhod tieto penivé tehličky od Friendly Soap či Faith in Nature, ktoré sú navyše aj prírodné a ručne vyrábané. Pokrývajú celé spektrum vôní, od klasických citrusových cez kokos, levanduľu, santalové drevo či čajovník až po mätu. V ponuka sú dokonca aj bez parfumácie, na tú najcitlivejšiu pokožku. A niektoré z nich obsahujú aj jemné pílingové zložky, napríklad šupky z konopných semienok.

Ak ti viac vyhovuje tekuté mydlo, potom odporúčame značku Ecosoapia. Ide o kastílske mydlá, ktoré sú vyrobené z olivového oleja, vďaka čomu nevysúšajú pokožku. A ich dizajn je navyše taký originálny, že okrem praktického využitia im v kúpeľni nájdeš aj využitie estetické.

Pokiaľ ide o krémy na ruky, tie u nás pokrýva primárne prírodná kozmetika Urtekram. Nájdeš tu niečo na regeneráciu, výživu normálnej pokožky aj citlivej pokožky alebo hydratáciu. Dopĺňa ju značka Faith in Nature.

Komu padne vhod ešte výživnejšia bomba na ruky, môže siahnuť aj po niektorom z voňavých bambuckých masiel Zoya Goes Pretty. Tie sú navyše skvelo univerzálne, pretože ich využiješ aj na telo či na tvár.

No a všetko má, samozrejme, aj certifikát Leaping Bunny, ktorý je najspoľahlivejším dôkazom netestovania na zvieratách.

Zobrazujú sa výsledky 1–12 z 26

Zobrazujú sa výsledky 1–12 z 26