Čistenie pleti

Zdravá pokožka si vyžaduje poriadnu starostlivosť a jedným z krokov, ktoré by sa rozhodne nemali zanedbávať, je čistenie pleti.

Z našej ponuky vegánskej pleťovej kozmetiky netestovanej na zvieratách si môžeš vybrať tieto produkty s certifikátom Leaping Bunny:

Z času na čas nezaškodí ani jemný píling, ktorý odstráni odumreté bunky. Tento od Faith in Nature namiesto plastových exfoliačných mikročiastočiek obsahuje čosi ekologickejšie – podrvené ríbezle.

Šikovným pomocníkom je aj táto rozložiteľná prírodná špongia z rastlinky konjak. Po namočení jemne odstraňuje odumreté bunky, čistí póry, a ak chceš, môžeš na ňu naniesť aj svoj obľúbený produkt na čistenie pokožky.

No a našu ponuku završujú tieto biologicky odbúrateľné čistiace pleťové obrúsky Faith in Nature, ktoré sú praktické napríklad pri cestovaní alebo stanovačke.

Veríme teda, že si tu nájdeš to svoje, pretože ak sa svojej pokožke budeš (minimálne) večer poriadne venovať a zbavíš ju mejkapu a nečistôt, čo počas dňa nazbierala, budete spokojné obe. ☺