Krémy a spol.

Vítame ťa v cruelty-free kráľovstve starostlivosti o pleť. Základ našej ponuky tvoria vegánske pleťové krémy s certifikátom Leaping Bunny, ktorý je najspoľahlivejšou zárukou netestovania na zvieratách. Poďme si ich teda predstaviť bližšie:

  • Na citlivú pokožku so sklonom k alergickým reakciám sú ideálne krémy bez parfumácie, napríklad tento od Urtekramu alebo tento od i + m Naturkosmetik.
  • Na podráždenú pleť je ako stvorená aloe vera, ktorú nájdeš napríklad v tomto kréme JĀSÖN.
  • Na zmiešanú a problematickú pleť bol špeciálne vyvinutý rad Phyto Balance od i + m Naturkosmetik.
  • Na suchú pokožku je určený tento krém JĀSÖN s vitamínom E alebo extra výživným kakaovým maslom, alebo šípkový pleťový balzam Zoya Goes Pretty.
  • Špeciálne proti vráskam je určený tento krém Faith in Nature alebo, ak preferuješ oleje, toto sérum proti starnutiu Zoya Goes Pretty či tento ružovo-šípkový sprej na unavenú pleť, ktorý sa dá navyše využiť aj na odličovanie.
  • Neboj, máme tu aj univerzálnejšie produkty na normálnu pokožku, napríklad tento krém so severskou brezou Urtekram, hydratačný krém Faith in Nature alebo tento denný krém i + m Naturkosmetik.

Okrem klasických krémov tu nájdeš aj za studena lisované bambucké maslá Zoya Goes Pretty, napríklad toto v kombinácii s arganovým, ružovým alebo levanduľovým olejom či kakaovým maslom, ktoré sa skvelo hodia primárne na suchú, zrelú a citlivú pleť.

Pre tie dámy, ktorým nevyhovuje konzistencia krémov ani masiel sme zaradili aj tieto gély JĀSÖN – aloový na podráždenú pokožku a čajovníkový, ktorý sa skvelo hodí na drobné ranky či uštipnutia hmyzom.

Urtekram a i + m Naturkosmetik v rámci jednotlivých radov ponúkajú aj produkty na čistenie pokožky, ktorými môžeš svoju starostlivosť o pleť doplniť.