MOŽNOSTI DOPRAVY A PLATBY

POZOR, ZMENA!

Milí naši zákazníci, veľmi nás to mrzí, no, žiaľ, okolnosti nás viedli k tomu, že sme museli (aspoň dočasne) zrušiť doručovanie cez Zásielkovňu. 🙁 Zdá sa, že vesmír nám ju neprial, pretože za posledné dva mesiace sa nám najprv presťahovalo miesto, kde sme mohli podávať balíčky (a otváracia doba nového nám skrátka nevyhovuje, pretože sa začína a končí v čase, keď my dvaja ešte veselo zarezávame v práci plus navyše podanie mimo hlavného depa predlžuje dodanie o jeden deň a zvyšuje jeho cenu), potom sme sa presťahovali my a nakoniec sa presťahovalo aj depo Zásielkovne (do ktorého sme predtým zvážali balíčky cestou domov). Táto trojica zmien (doplnená „pozitívne“ sa vyvíjajúcou dopravnou situáciou v Bratislave) sa, žiaľ, stala nezlučiteľnou s naším režimom a viedla k dlhej debate, po ktorej sme sa zhodli, že toto riešenie bude nateraz najlepšie. Stále pre nás totiž zostáva prioritou, aby ste sa z objednaných vecí mohli tešiť čím skôr a neplatili za dopravu viac, než je nutné. Z toho dôvodu sme aj mierne prepracovali ceny a možnosti dopravy (ako vidíte nižšie) a snažili sme sa, aby sme z tejto mrzutej situácie všetci vyšli čo najspokojnejší. Zároveň vás však chceme ubezpečiť, že sa Zásielkovňu budeme všemožne snažiť obnoviť, hneď ako to pôjde.

Ďakujeme za pochopenie.

Nad 50 eur je doprava ZADARMO.

Doprava v rámci Slovenskej republiky*

* Časy doručenia sú vypočítané na základe informácií uvádzaných jednotlivými dopravcami, a hoci máme s ich dodržiavaním doteraz len pozitívne skúsenosti a termíny sa dodržiavajú, od momentu, keď zásielku odovzdáme na prepravu, sú, žiaľ, naše možnosti zabrániť alebo predísť prípadným komplikáciám či zdržaniu pri doručovaní kuriérom/poštou nulové. Ďakujeme za pochopenie.

Doručenie na poštu (2,90 €)

Balík odosielame Slovenskou poštou. Tá ťa následne upovedomí o uložení zásielky, ktorú si môžeš ísť vyzdvihnúť, keď ti to vyhovuje. Objednávky prijaté do 20.00 odosielame nasledujúci pracovný deň a čas doručenia je jeden až dva pracovné dni odo dňa podania zásielky na pošte. (V praxi to teda znamená, že ak si niečo objednáš v pondelok do 20.00, dostaneš to na poštu v stredu alebo (v prípade zásielok nad 1 kg) vo štvrtok.) Pri platbe prevodom na účet objednávky odosielame nasledujúci pracovný deň po prijatí platby.

Kuriér na adresu (3,90 €) – D+2

Ak preferuješ, že balíček príde niekam za tebou, máme v ponuke tohto poštového kuriéra. Objednávky prijaté do 20.00 odosielame nasledujúci pracovný deň a čas doručenia sú dva pracovné dni odo dňa odovzdania zásielky pošte. (V praxi to teda znamená, že ak si niečo objednáš v pondelok do 20.00, dostaneš to týmto kuriérom vo štvrtok. Stalo sa nám už, že v rámci BA pošta príjemne prekvapila, a aj klasickú zásielku s dobou doručenia 2 dni doručila už na ďalší deň, ale nie je to, samozrejme, pravidlo.) Pri platbe prevodom na účet objednávky odosielame nasledujúci pracovný deň po prijatí platby.

Expresný kuriér na adresu (4,80 €) – D+1

Ak ti viac vyhovuje, keď balíček dôjde pohodlne za tebou a čím skôr, odporúčame ti využiť tohto kuriéra. Objednávky prijaté do 20.00 odosielame nasledujúci pracovný deň a čas doručenia je jeden pracovný deň odo dňa odovzdania zásielky kuriérskej spoločnosti. (V praxi to teda znamená, že ak si niečo objednáš v pondelok do 20.00, dostaneš to týmto kuriérom v stredu.) Pri platbe prevodom na účet objednávky odosielame nasledujúci pracovný deň po prijatí platby.

Doprava do Českej republiky

Dopravu do ČR sme museli z dôvodu zrušenia možnosti dopravy cez Zásielkovňu (aspoň nateraz) zrušiť. Ospravedlňujeme sa.

 

Platba

Priama platba na bankový účet (bez poplatku)

Klasický spôsob bezhotovostnej úhrady. Pri potvrdení objednávky ti mejlom pošleme všetky potrebné informácie na vykonanie platby a po pripísaní peňazí na účet tovar expedujeme hneď na ďalší pracovný deň.

Platba kartou online (bez poplatku)

Jednoduchá, rýchla a bezpečná platba pomocou platobnej brány, na ktorú budeš automaticky presmerovaný/-á po odoslaní objednávky. Platba nám nabehne hneď, takže ak objednávku pošleš do 20.00 h, odošleme ti ju hneď na ďalší pracovný deň.

Dobierka (0,70 €)

V tomto prípade za tovar zaplatíš až pri jeho preberaní na pošte alebo u kuriéra.