Narodeninová súťaž Zbojníka Paprčku

Súťaž je ukončená, výhercovia sú uvedení na Facebooku a Instagrame. Gratulujeme a ostatným ďakujeme za účasť. 🙂

Osláv 1. narodeniny spoločne so Zbojníkom Paprčkom a nenechaj si ujsť súťaž o jeden z dvoch balíčkov kvalitnej a voňavej vegánskej kozmetiky netestovanej na zvieratkách v hodnote 45 €.

Stačí nám od 5. 9. 2018 (streda) do 12. 9. 2018 (streda) na Instagrame alebo na Facebooku (alebo pokojne aj na oboch) pod fotku k tejto súťaži napísať niečo o svojom vzťahu k netestovanej kozmetike, napríklad ako a kedy si sa dostal/-a k používaniu kozmetiky s certifikátom Leaping Bunny, ktoré sú tvoje obľúbené značky takejto kozmetiky, aké produkty ti ako alternatíva k tým klasickým drogériovým na trhu chýbajú, čím sa pri výbere tejto kozmetiky riadiš (cena, zloženie, certifikáty, obal atď.) a pod. Necháme to na teba, pokojne napíš, čo ti napadne, chceme ťa len trošku spoznať. 🙂 Môžeš byť pokojný/-á, tvoju odpoveď si radi prečítame v akejkoľvek podobe či dĺžke a nebudeme podľa nej vyberať výhercov – vylosuje ich za nás aplikácia (my by sme sa aj tak nevedeli rozhodnúť :P). Bližšie pravidlá súťaže nájdeš nižšie.

Balíček č. 1 (Facebook):
1. pomarančové kastílske mydlo (Ecosoapia)
2. čokoládový kondicionér (Faith in Nature)
3. tuhý dezodorant – bergamot a limetka (Schmidt’s Naturals)
4. konjaková špongia s kamilkami (The KonjacSponge Co.)
5. zubná pasta bez fluoridu – aloa (Urtekram)
6. mätovo-kakaový balzam (Zoya Goes Pretty)

Balíček č. 2 (Instagram)
1. levanduľové kastílske mydlo (Ecosoapia)
2. jojobový kondicionér (Faith in Nature)
3. tuhý dezodorant s minerálmi (Schmidt’s Naturals)
4. konjaková špongia so zeleným čajom (The KonjacSponge Co.)
5. zubná pasta bez fluoridu – mäta a zelený čaj (Urtekram)
6. jahodový balzam (Zoya Goes Pretty)

Pravidlá súťaže:

 • Súťaž organizuje e-shop Zbojník Paprčka (Ivan Sekáč – Zbojník Paprčka, Karpatské námestie 10/A, 831 06 Bratislava; kontakt: zbojnikpaprcka@gmail.com)
 • Trvanie súťaže: od 5. 9. 2018 (streda) od času zverejnenia do 12. 9. 2018 (streda) do 23.59 hod.
 • Do súťaže sa môžu zapojiť občania  Slovenskej republiky vo veku od 18 rokov.
 • Podmienky zapojenia do súťaže: Odpoveď na príspevok na Facebooku alebo Instagrame formou komentára. Zapojiť sa dá aj v oboch sieťach.
 • Ceny: 2x balíček kozmetiky zverejnený na fotografiách.
 • Hodnota cien: 45 eur/balíček.
 • Podmienkou na získanie výhry je odpovedanie na otázku formou komentára pod príspevkom k súťaži.
 • Výherca sa určí losovaním pomocou aplikácie, ktorá vyberá náhodne niektorý z komentárov, a to samostatne pod príspevkom na Facebooku a samostatne na Instagrame (https://commentpicker.com/)
 • Výhercovia budú oznámení 13. 9. 2018 (štvrtok) v komentári pod tým istým príspevkom s odpoveďami používateľov zapojených do súťaže a osobitným príspevkom na sociálnej sieti.
 • Výhry budú odoslané poštou.
 • Výherca stráca nárok na výhru, keď sa organizátorovi neozve do 7 dní alebo keď sa jeho odpoveď nebude týkať položenej otázky.  Nie je možné získať oba balíčky naraz.
 • Súťaž je možné predčasne ukončiť, ak sa stane dôvodom alebo priestorom na hádky a osobné urážky jednotlivých účastníkov, organizátora alebo istej skupiny osôb/zvierat.
 • Spracovávajú sa tieto osobné informácie: prezývka používateľa v danej sociálnej sieti (na oznámenie výhercu) a následne jeho kontaktné informácie a adresa (na účely zaslania výhry). Účastník môže po odovzdaní výhry požiadať o odstránenie svojich informácií z databázy organizátora.
 • Spoločnosť Facebook nemá voči súťažiacim žiadne záväzky. Súťaž nie je žiadnym spôsobom sponzorovaná, odobrená ani riadená spoločnosťou Facebook a nemá s ňou žiaden vzťah.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.